Postrzeganie sferyczne w OOBE

Wszystko na temat OOBE - Porady, doświadczenia itp.
LucidDreamer

Postrzeganie sferyczne w OOBE

Post autor: LucidDreamer » pt sty 26, 2018 2:08 pm

Cześć,

Mam takie pytanie.

Swoje OOBE miałem już bardzo dawno temu.

Ale z tego co jeszcze pozostało mi w pamięci - to:

1) Postrzeganie 360 stopni (nie tak jak oczami fizycznymi, tylko do przodu) ... czyli nazwałem to postrzeganiem sferycznym,

2) Czas - a w zasadzie brak uczucia upływu czasu

Możesz Mateusz jakoś odnieść się do tego? Bo może coś źle pamiętam... jak Ty to odbierasz?

Aha - czuje że stoję w miejscu - żona, dzieci, praca, ferie, znów praca... obowiązki - czuję, że coś ważnego mi umyka... że coś "przesypiam" .... i brak mi tych świadomych snów, oobe... i całej tej rzeczywistości, od której jestem obecnie odcięty. Czy jest szansa na jakieś spotkanie real? Nawet w małym gronie... - może coś "mnie natchnie" ;) nie wiem - ale czuje... że powinienem się jakoś z kimś spotkać - może mi to jakoś pomoże wyrwać się z tej codzienności, która mnie zabija.

Pozdrawiam,
Aleksander.

Awatar użytkownika
Draq
Site Admin

Re: Postrzeganie sferyczne w OOBE

Post autor: Draq » pt sty 26, 2018 9:05 pm

Cześć, z tym widzeniem 360 stopni, to nie wiem jak dokładnie mógłbym się odnieść. Występuje ono, czy można dokładnie nazwać to 360 stopni to trudno powiedzieć. Jest to na pewno dobry punkt odniesienia. W oobe świadomość nie jest ograniczona fizycznymi oczami. Nie tylko można obserwować wszystko "wokół", ale również wiele miejsc na raz.
Co do czasu, to zauważyłem że ma to powiązanie z aktywnością ciała fizycznego. Im jest ona mniejsza tym czas w oobe wydaje się dłużyć. Nieraz miałem tak że podczas oobe tak zaangażowałem się w podroż, że zapomniałem o moim ziemskim ciele i podczas obudzenia się nie wiedziałem co jest grane.

Co do spotkania, to właśnie założyłem nowy wątek, zapraszam :).

ODPOWIEDZ