Eksperyment #6 - podsumowanie

Awatar użytkownika
Draq
Site Admin
Kontakt:

Eksperyment #6 - podsumowanie

Post autor: Draq » wt wrz 04, 2018 12:28 pm

1.Celem tego ćwiczenia było odebranie wiadomości odemnie jak i od siebie nawzajem. Nieświadomie każdy z nas podczas takiego doświadczenia generuje pewne myśli i byłem ciekawy, jak dana osoba odnajdzie się w tym szumie informacyjnymi, czy będzie w stanie coś z niego wyłapać wspólnego dla grupy.
2.Część myśli pochodzi z przeszłości lub przyszłości osoby, która je postrzega, więc może nie mieć związku z eksperymentem który odbywał się w tym czasie. Warto jednak zwracać uwagę na te elementy.
3.Część wspólnych elementów może wynikać ze zbieżności. Np. kosmos- mógł się pojawić u wielu osób z tego względu, że przeglądały przed doświadczeniem forum, na tle którego kosmos właśnie się znajduje.

Możecie napisać własne interpretacje i podważyć to co napisałem, oczywiście argumentując odpowiednio.

Słowa klucze:

Draq:
Nadawanie:
Wibrująca kula energii, kwiat, kosmos

Odbieranie:
Krąg, lewitacja, piramida, torus, energia z piramidy, obracanie,

Josephin7:
Krąg, przezroczysty przedmiot, bujna zieleń, drzewo owocowe, owoce (jabłko/pomarańcza), lewitacja

Pasiv
Piesek, mężczyzna, czarne lokate raczej krótkie włosy, szary dres, bluza z kapturem

Kasia:
zieleń/ turkus, fale, horyzont, pustynia, kosmos, twarz wyłaniająca się z wody, tafla wody, intensywna zieleń

Maf:
Ognisko, krąg, góra, intensywnie zielona roslinność, kwiat, storczyka.

Rugwa:
Maska, gumowy kombinezon na twarzy, krąg osób, kobieta o brązowych włosach z grzywką, łąka, różowa koniczyna i stokrotki.

Podsumowanie:
Kwiat: Draq, Maf, Rugwa
Kosmos: Draq, Kasia
Krąg: Draq, Josephin7, Maf, Rugwa
Lewitacja: Draq, Josephin7
Intensywny zielony: Maf, Kasia, Josephin7, Kasia
Roślinność/łąka: Maf, Rugwa

Oprócz porównywania ze sobą kluczowych elementów, warto spojrzeć na sens tego wszystkiego. Moją intencją nie było wysyłania kwiatu ani kosmosu, jednak te elementy znajdowały się w obrazie, który chciałem wam przekazać. Owa kula energii, która tworzy kształt w kosmosie, to program komputerowy, który opiera się na przekazach, które odebrałem podczas oobe od innych cywilizacji. Jest to baza do stworzenia różnych technologi, które stanowią oficjalny projekt wewnętrzny grupy. Chciałem was z nim zapoznać i byłem ciekawy, czy ktoś go odczuje.

Piramida, piasek - Myślę, że można dopatrzeć się tutaj pewnego powiązania
Energia z piramidy - Kilka godzin po ćwiczeniu, poszedłem do pokoju gdzie jest telewizor i spojrzałem na film, który właśnie leciał. Moja uwagę przykuł bowiem obraz - energii wystrzeliwującej z piramidy, jak w mojej wizji. Telewizji nie oglądam na codzień wiec to, że widzę element w jakimś filmie (których może być dużo i mogą wchodzić w skład zbieżności) należy w moim przypadku do rzadkości. Nie mam więc wątpliwości, że obraz ten przewidziałem nieświadomie w wizji. Gdy chciałem znaleźć nazwę filmu i znalazłem opis to zaskoczyłem się.
" ...z uśpienia budzą się starożytni bogowie, a naukowcy muszą powstrzymać zagładę świata."
Dokładnie to się znajduje w fabule gry o oobe, którą aktualnie tworzę. Opiera się ona na silniku, w którym stworzyłem też program z tą świetlista kulą.

1:19:19 https://www.cda.pl/video/629160d2
Link do programu tv:
http://tv.wp.pl/#program-32681064

Kobieta z Grzywką, Mężczyzna z kręconymi włosami: Tutaj podejrzewam, że któryś uczestników może tak wyglądać. Jest tutaj ktoś taki? :)

Krąg i lewitacja to elementy które miały już miejsce i są dość popularne. Intryguje mnie natomiast ta intensywna zieleń. Zdecydowanie pojawiła się ona u większości osób.

Ten symbol kwiatowy z mojego programu przypomina bardzo storczyk: Zaznaczyłem tutaj krawędzie by było lepiej widać, oraz wygenerowałem na nowo obraz, tym razem dwuwymiarowy, by lepiej reprezentował kształt.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Możnaby dopatrzeć się w zewnętrznej krawędzi również owoc o którym wspominała Josephin7

Jeżeli coś pominąłem, to dajcie znać i sprostujcie. Niektóre rzeczy mogą dopiero się wyjaśnić w przyszłości. Dziękuje za udział i zaangażowanie.

Cała relacja:

josephin7

Na początku odczuwałam wiele dusz, które były wokół mnie. Ciężko stwierdzić czy siedzieliśmy w kręgu, czy każdy mógł zajmować takie miejsce jakie mu wygodne. Miałam wrażenie, że przedstawiam się poszczególnym osobom, znajdującym się wokół mnie. Niektórzy wędrowali, inni siedzieli na miejscu. Następnie utworzył się krąg i nastał większy spokój.
Po chwili zauważyłam, że w kręgu coś jest przekazywane z rąk do rąk. Był to przezroczysty przedmiot, ale nie kula. Patrząc w ten przedmiot mieliśmy możliwość przekazania swoich intencji oraz informacji o sobie. Poczułam, jakbym była „czytana”…. Ale nie napawało to lękiem.
Następnie rozpoczęła się medytacja właściwa. Każdy był pogrążony w swoich myślach. Otwarłam delikatnie oczy, coś mnie rozpraszało – naprzeciwko mnie pojawiła się bujna zieleń i drzewo owocowe. Nie było zbyt duże – takie w sam raz, a na drzewie były zdrowe i soczyste owoce, coś na kształt pomiędzy jabłkiem, a pomarańczą. To drzewo było jakby moim symbolem… Biła z niego ogromna cisza. Ale ani kształtu liści, ani owocu nie umiem rozpoznać i nazwać.
Chwilę po tym, skupiłam się na swoim ciele. Jednak zobaczyłam, że znajduję się w powietrzu – ja lewitowałam. Poparzyłam trochę dalej i widziałam, że niektórzy z kręgu również lewitują. Byłam bardzo szczęśliwa, bo zawsze marzyłam, aby umieć lewitować – we snach parę razy się zdarzyło. I chyba zbyt się rozpraszałam i przeszkadzałam innym, ponieważ w pewnym momencie czuję, że coś na mnie spada. Ajć – dostałam jakimś obuchem w głowę, że pojawił się czarny ekran.

Pasiv

Cześć, ja tak naprawdę miałem dwa silne obrazy i to zaraz na samym początku bo potem zasnąłem.
Jako pierwsze widzialem pieska, takiego małego typu york, cieszył się i szczekał z radości że widzi mnie jako obserwatora. Kolejna wiza to osoba w wieku 25-35 lat mężczyzna, czarne lokate raczej krótkie włosy. Był ubrany w szary dres, spodnie oraz bluza z kapturem. Miałem wrażenie że on ucieka przed czyms, coś nabroił i jest tego świadomy. Wsydzi się tego i nie chce żeby to wyszło najaw. Jest to napewno stresująca sytuacja dla niego. Po tej wizji zasnąłem.

Kasia

3) Wizje - zieleń/ turkus, turkusowe, wibrujące fale - horyzont - pustynia/ piasek / dzień / pustynia po horyzont za dnia, potem zmieniła się w jakby kosmiczną przestrzeń i pustynię w nocy z turkusową poświatą - twarz wyłaniająca się z wody- tafla wody, zieleń intensywna i wyłaniająca się z niej twarz mężczyzny - miałam wrażenie, że słyszę powtarzane słowa „jestem, będę

Maf

1.ognisko wokół którego siedziay osoby ale nie pojedynczo, tylko w 2,3-osobowych grupkach tworzacych okrag i rozmawialy o czymś,
2.góra porosnieta intensywnie zielona roslinnoscia,
3.kwiat storczyka (odcienie fioletu i rózu).
Pod koniec cieplo i mrowienie w dloniach.
Calosc trwala okolo 30 minut.
Ppozdrawiam wszystkich,
Maciej.

Rugwa
Zobaczyłam siebie z góry, ale nie wyglądałam jak ja. Miałam maskę – jakby gumowy kombinezon na twarzy, gdy go zdjęłam okazało sie, ze pod spodem jestem ja, ale taka trochę stworkowa – ni epotrafię tego inaczej określić.
Potem poczułam, że jestem w kręgu razem z innymi osobami – całkowitą liczbę osób określiłabym na 10 – 12. Niektórzy leżeli, a inni siedzieli. Przez cały czas najwyraźniej widziałam kobietę o brązowych włosach z grzywką, ale nie zakrywającą czoła. Kobieta ta siedziała za skrzyżowanymi nogami i czułam od niej dużą koncentrację, pozostała osoby jawiły i sie jako półprzeźroczyste postacie.
Pojawiła mi sie też łąka, a na niej różowa koniczyna i stokrotki. Miałam wrażenie, zew pewnym momencie dołączył do nas Cassiel – tak jakby był spóźniony.
To tyle ode mnie

Draq:
Kontrolowane:
Na poczatku wyslalem tą wirującą kulę ze świstem co na filmiku. https://youtu.be/mx-ZgshidK8

Niekontrolowane:
Potem zaczęła tworzyc ona nas trzymajacych sie za ręce. My też zaczęlismy wirować wokół piramidy. Zrobił się torus, a nastepnie z neigo wystrzleila energia. Lecielismy tak w kosmosie. Mglo to przypominac troche galaktyke, albo wybuch gwiazdy.

Obrazek
Później pojawił się taki symbol

Obrazek

rugwa
Podróżnik astralny

Re: Eksperyment #6 - podsumowanie

Post autor: rugwa » wt wrz 04, 2018 4:44 pm

Super wyszedł ten eksperyment. Widzę jeszcze zbieżność z twarzą u mnie i u Kasi.🙂

josephin7

Re: Eksperyment #6 - podsumowanie

Post autor: josephin7 » wt wrz 04, 2018 5:48 pm

Bardzo ciekawe i fascynujące przeżycie :) Już teraz wiem, przypuszczam dlaczego dostałam "obuchem" w głowę. Widziałam białe światło, do którego wbiłam sie w górę, a później dostałam z czegoś czarnego, od czego spadłam nagle na dół i otwarłam oczy- być może to ten promień tak wystrzelił, a ja na taką energię nie byłam jeszcze przygotowana :)

ODPOWIEDZ