Eksperyment #14

Awatar użytkownika
Draq
Site Admin
Kontakt:

Eksperyment #14

Post autor: Draq » pt lis 16, 2018 5:35 pm

Wystarczy skopiować kod i uzupełnić po prawej stronie zamykających znaczników[/b]
Przypominam że wystarczy, że napiszecie posta, nie musicie tego archiwizować :).

Wzór wpisu:

Kod: Zaznacz cały

[b]Samopoczucie:[/b]
[b]Spokój/stres (w skali 1-5 ):[/b]
[b]Aktywność/bierność:[/b]
[b]Czas[/b]:
[b]Opis doświadczenia[/b]: 
Załączniki
eksperyment 13.rar
(30.59 KiB) Pobrany 79 razy

Kasia
Podróżnik astralny

Re: Eksperyment #14

Post autor: Kasia » pt lis 16, 2018 5:48 pm

Samopoczucie: początek choroby/zaziębienia, zmęczenie
Spokój/stres: niepokój/ rozbicie zapewne przez chorobę (3/4)
Aktywność/bierność : siedziałam na kanapie, w domu, oczy zamknięte
Czas: 19 min (18.00- 18.19)

Opis doświadczenia:
Nie mogłam się przez chwilę wyciszyć, dostroić do siebie.
Czułam nacisk na klatce piersiowej.

Po chwili odebrałam:
- czerwona kula, która przerodziła się w kształt serca,
- potem zielona poświata i ziemia widziana z wysoka,
- ptak (orzeł/sowa),
- postać w kapturze z twarzą kota,
- cyfra 9, litera S,
- góra, piramida; po chwili czułam też, że jestem w środku szklanej piramidy
- promień przechodzący przez piramidę tworzący tęczowy pryzmat,
- płomień (fioletowo-żółty)
- dłoń
- na końcu stół widziany z góry i ręce na stole – ktoś coś pisał, w dłoniach miał świetlistą kulę.

Kosik
Podróżnik astralny

Post autor: Kosik » pt lis 16, 2018 6:04 pm

Samopoczucie: Dobre
Spokój/stres (w skali 1-5 ): 3
Aktywność/bierność: Siad skrzyżny
Czas: 30 minut
Opis doświadczenia:

Trudność w skupieniu się. Ogromny natłok myśli. Odebrałem góry, ptaki i Kropkę.

Awatar użytkownika
Draq
Site Admin
Kontakt:

Post autor: Draq » pt lis 16, 2018 8:17 pm

Pomyliłem się i udostępniłem stary plik. By nie robić już zamieszania wstawię swoją relację:

Samopoczucie: Zmęczenie
Spokój/stres :1
Aktywność/bierność: Pozycja leżąca i lekki trans
Czas: około 15 minut
Opis doświadczenia: Wysyłałem stół bilardowy z bilami, kijem i trójkątem. Zarówno sam obraz jak i czynność – wspólnie graliśmy. W którymś momencie na stole wyrosła trawa. Narracja zaczęła biec po swojemu i mimowolnie zacząłem każdemu z osobna wysyłać poszczególny element scenerii. Odleciałem myślami do wydarzeń sprzed 2 godzin. Zobaczyłem też ciemny pokój z tabliczką z napisem w stylu „silence dark room”.

A teraz tak. Wyślę wam jedną rzeczy wdg. mnie z tego eksperymentu. W czasie jego trwania dostałem wiadomość od McKornika:
Cześć,

Nie mogę wziąć udziału o 18:00 w dzisiejszym eksperymencie. Wierzę, że czas
nie jest przeszkodą. Eksperyment wykonałem teraz. Niestety był zrobiony w
pośpiechu.

Poniżej podaję obrazy i odczucia, które pojawiły się w mojej głowie:
- światło, ciepło, ogień, kula światła, promień świetlny,
- ryba, jezioro coś związane z wędkowaniem,
- rycerz w metalowej zbroi,
- trapery, buty wojskowe.

Pozdrawiam,
McKornik
Powyższy opis pasuje do sytuacji, w której znajdowałem mniej więcej o godzinie w której McKornik wykonywał wizję. Byłem w Pałacu Zegrzyńskim w którym odbędą się warsztaty oobe. Pomyślałem, by podczas eksperymentów wysłać telepatycznie wszystkim coś związanego z tym miejscem. (podczas eksperymentów padło na stół bilardowy, który widziałem wewnątrz)

Między 15:20 a 16:30 wracałem stamtąd, nagrywałem na kamerze pewne elementy i zwracałem na nie mocno uwagę.

1. Pierwsza rzecz na której się skupiłem to były światła latarni, które tworzyły fajny klimat.
2. Potem patrzyłem na jezioro zegrzyńskie.
3. Spoglądałem na pałacyk z oddali (może skojarzenie z zamkiem i tym samym rycerzem? - to już jest domysł)
3. Obok pałacu jest jakiś obiekt wojskowy i wczytywałem się na tabliczkę o co z nim chodzi. Mogłoby to mieć związek z butami wojskowymi.

Trudno nie odnieść wrażenia, że to co napisał McKornik, było telepatycznym odebraniem tego, na czym mocno się skupiałem w tym momencie.
na końcu stół widziany z góry i ręce na stole – ktoś coś pisał, w dłoniach miał świetlistą kulę.
Ten opis mógłby pokrywać się z tym, jak widziałem nas z góry przy stole grających w bilarda, gdy ktoś wyjmował kule, by włożyć do trójkąta - który był też przez Ciebie wcześniej dostrzeżony.

Wizje często pokazują nam się w indywidualnych skojarzeniach, nie zawsze w przełożeniu 1:1. Trudno mi ocenić czy to wszystko ma jakiś związek ze sobą, czy jest właśnie innym spojrzeniem na to samo. Myślę, że czytając opis mój oraz innych uczestników poczujecie czy to ma sens i to odebraliście, czy było to rozbieżne.

pływak

Post autor: pływak » ndz lis 18, 2018 12:05 pm

Tak jak obiecałem, włączyłem się do eksperymentu ale dopiero później, bo wróciłem z pracy, nie wiem czy ktoś jeszcze był o tym czasie:
Samopoczucie: - dobre
Spokój/stres (w skali 1-5 ): - 2
Aktywność/bierność: - bierność, leżałem
Czas: 19.30-20.15
Opis doświadczenia: zobaczyłem piramidę, a może raczej wieżę, u góry ze złota, na dole z miedzi i jacyś ludzie się tam kręcili, nie wiem co robili, bo po mnie nakrzyczeli i musiałem uciekać, tak jakby się to nie działo współcześnie, potem pola i lasy... i tyle.
pływak 8-)

ODPOWIEDZ