Witam

Jesteś nowy? Napisz kilka słów o sobie
TaiLunga

Witam

Post autor: TaiLunga » wt sie 28, 2018 10:31 am

Witam :D
Miło mi, że odpisaliście na moje zgłoszenie. Więc jak już tu jestem napiszę coś o sobie.
Mam 21 lat, w sumie przemieszczam się między Kielcami, a Rzeszowem. W tych rejonach można mnie spotkać :D
Od ok 9lat zajmuję się OOBe, mniej więcej wtedy także stworzyłam swoją technikę na osiągnięcie tego celu.
Od ok. 6lat zajmuję się także wróżbiarstwem, a dokładnie stawiam tarota, oraz runy.
Oprócz tego co, z takich małostkowych rzecz, badam miejsca uznane za nawiedzone, jestem w grupie, gdzie staramy się zebrać informacje o owych miejscach, a następnie je explorować i albo potwierdzić ich "legendę", albo pozostawić jedynie legendą, bo nie wiem nic tam się nie dzieje np.
Moim małym marzeniem jest zbadanie natury oobe, myślę, że wiem jak sztucznie to wywołać, a raczej wspomóc, czy też przyspieszyć proces, chciałabym też to zobrazować, jak zachowuje się ciało, mózg w tym czasie, może pole elektromagnetyczne, cokolwiek, aby pokazać twardy dowód na istnienie owego stanu :D
Staram się podchodzić do tych rzeczy w sposób naukowy, psychologiczny, nie dajmy się zwariować itp. jestem w tym temacie wyśrodkowana, dużo widziałam, ale chcę mieć pewność wszystkiego, że się powiedzmy nie mylimy, jak to właściwie działa, co tym rozporządza.
Moim głównym punktem westchnień, że tak to nazwę jest właśnie mózg i jego działanie, jego możliwości, ukryty potencjał. Dlaczego jedni odczuwają/widzą, dlaczego jedni bardziej, drudzy mniej, trzeci w ogóle.

Myślę, że będziemy zadowoleni ze współpracy, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą, a chętnie także od was się czegoś dowiem.

Awatar użytkownika
Draq
Site Admin
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Draq » wt sie 28, 2018 1:18 pm

Cześć. Z opisu wynika, że interesują nas te same rzeczy. Tak więc wspólnie będziemy drążyć temat.
Staram się podchodzić do tych rzeczy w sposób naukowy, psychologiczny, nie dajmy się zwariować itp. jestem w tym temacie wyśrodkowana, dużo widziałam, ale chcę mieć pewność wszystkiego, że się powiedzmy nie mylimy, jak to właściwie działa, co tym rozporządza.
To super. W przypadku dochodzenia do prawdy jest to przydatne, a nawet niezbędne.
Myślę, że będziemy zadowoleni ze współpracy, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą, a chętnie także od was się czegoś dowiem.
Też tak myślę, fajnie że jesteś. Witaj na pokładzie!

ODPOWIEDZ